HAKKIMIZDA

1955 Yılında faaliyetlerine başlayan Kilit Şirketler Grubu “Galeri Kristal” adı altında yaptığı atılımlar ve sektörün hizmetine sunduğu 50.000 den fazla ürün çeşidi ile sektörün yenilikçi ve lider firmaları arasına girmiştir. Grup 2010 yılı başında tekstil sektörüne girmiş, Maxstyle Markasını kısa sürede pek çok noktaya ulaştırmıştır. Ürün çeşitliliği bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan Maxstyle Markası her geçen gün yeni çeşitleri de bünyesine katmaktadır.

MİSYONUMUZ

AR-GE faaliyetlerimizle, müşterilerimizin kullanım alışkanlıklarına ve farklı yaşam kültürlerine uygun, en üst standartlarda, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, ürün kalitesini üst seviyelere ulaştırmak, emin adımlarla pazardaki payımızı yükseltmek ve bunu yaparken de oluşturduğumuz istihdam olanakları ile birlikte ülke ekonomisi ne katkıda bulunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetinin ve isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil; aynı zamanda kullanıma uygun, kaliteli, güvenilir ve zamanında karşılanması temel ilkemizdir.

Bu amaçla firmamız; verimliliği artırmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel politika haline getirmiştir.